#ШУКАЙ_STANLEY

Якби вас запитали, що спільного між Київським велотреком та брендом Stanley, то якою б була ваша  відповідь?

Наш легендарний бренд, як і найстаріший в Європі велодром, були створені в далекому 1913 році. Обидві ці легенди пов'язує вікова та дуже непроста історія.

У 1913 році Вільям Стенлі зробив революційний винахід – першу суцільну вакуумну пляшку з металу, який просто «підірвав» сферу застосування термопосуду. З пляшки Stanley почалася нова історія міцних термосів. Адже до її появи вони були скляними, тому досить крихкими і ненадійними.

Сьогодні легендарна розробка вченого стала невід'ємною частиною нової історії, переступивши 100-річний рубіж і закріпила за собою статус найнадійнішої в світі. 

шукай Київ, міні-скульптурки   термочашкі стенлі

А в цей час, на іншому кінці планети, був побудований найбільший велодром в Києві, який побачив величезну, як для такого об'єкта, кількість руйнувань та реставрацій. Одного разу його мало не перетворили на звалище, але завдяки суспільній реакції легендарний циклодром був врятований і повністю відновлений.

Зараз Stanley – це справді легендарні термоси, які не мають аналогів у світі. А Київський велотрек - унікальна пам'ятка історії та архітектури, що перетворилася на грандіозний комплекс активного відпочинку.

Шукай Stanley

партнери проекту Шукай Stanley: Єлизавета Литвиненко і Олена Красуленко   міні-скульптурка Шукай Стенлі велосипедист

Сьогодні ці дві легенди стали символом руху, динамічних пригод та яскравих приємних спогадів. Здоров'я, активність і спорт – наші головні пріоритети. І через 106 років ми продовжуємо дотримуватись цього напрямку, тому й об'єднали і увічнили їх в рамках найбільш захоплюючого історичного проекту "Шукай", головним ідейним натхненником якого є Юлія Бевзенко

Легенда: потри мене і набереш швидкість.
Адреса: м. Київ, вул. В. Липинського, 15, Київський велодром.

міні-скульптурка велосипедиста київ шукай

Юля Бевзенко і міні-скульптурка Шукай   мініскульптурка Шукай Stanley

велодром київ

"Шукай" – це жива історія Києва в міні-скульптурах. Кожна така скульптура – нова та цікава сторінка з історії Києва. Ми підтримали ідею зробити історію міста ближчою до людей і вклали частинку своєї душі в проект, виступивши партнером нової, вже 20-ї ювілейної скульптури, створеної спеціально для проекта.

Ми обожнюємо, коли ви відзначаєте нас @stanley.ukraine в соціальних мережах. І щоб робити це було приємніше, ми щомісяця розігруємо приз: термочашку Stanley.

Умови участі в конкурсі прості:

  • викласти в Instagram фото з міні-скульптуркою велосипедиста ;
  • відзначити на фото мітку нашої сторінки @stanley.ukraine;
  • поставити хештег #шукай_stanley.

І, звичайно ж, підписатися на нашу сторінку instagram, щоб завжди бути в курсі останніх новин.   

Стенлі міні-скульптурка    Єлизавета Литвиненко   Шукай Stanley

Історія Києва насичена неймовірними подіями, важливою частиною який є й «Шукай».   

І Женя Синельников це відмінно показує у своїй програмі: «Вдома краще».

Разом з Юлією Бевзенко, Женя розкриває туристичний потенціал Києва, а бронзові скульптури "Шукай" безмовно розповідають про найцікавіші історичні моменти. 

На відео ви можете побачити знаменитий велотрек і нашу скульптуру велосипедиста. 

Прогулюючись містом і просто озираючись, можна завжди помітити щось нове – навіть там, де донедавна був знайомий кожен куточок:)

P.S. А подивитися момент зі скульптурою велосипедиста ви можете на 55 хвилині відео :)

 
#