Технологія eCycle – товари, які не шкодять природі

У виробництві нашого посуду та термопродукції, крім якісної харчової сталі, ми використовуємо повторно перероблені за технологією eCycle поліпропілен і полікарбонат. Ці матеріали не тільки абсолютно безпечні для здоров'я, але й дозволяють поліпшити екологічну ситуацію.

Чому важливо використовувати перероблені матеріали

Пластикове та пластмасове пакування від харчових продуктів, контейнери від морозива, маргарину, пляшки з-під йогурту та інших напоїв, які можна було б переробити, кожен день викидаються, вичерпуючи ресурси та переповняючи звалища. Вирішити проблему можна, збільшивши збір і повторне використання матеріалів, з яких вони зроблені. Це позитивно позначиться на екології, а також допоможе дбайливіше витрачати енергетичний потенціал планети

Що таке eCycle:

eCycle – це технологія перероблювання пластмасової продукції, в результаті якої утворюється новий матеріал, придатний для використання у харчових цілях. У нашій продукції використовується три його підвиди:

  • поліпропіленова суміш ливарного пресування: 100% переробленого поліпропілену, що містить 25% переробленого матеріалу;
  • видувна поліпропіленова суміш: 90% переробленого поліпропілену плюс 10% натурального поліпропілену, що містить 25% переробленого матеріалу;
  • полікарбонатна суміш: 100% переробленого полікарбонату (матеріалу, який не вступає в контакт з харчовими продуктами або напоями), що містить 25% переробленого матеріалу.

Поліпропілен надходить у місця збору пластмаси від споживачів харчових продуктів, а полікарбонат – від контейнерів для напоїв та інших виробничих відходів з повноцінного полікарбонату.

Головні переваги eCycle-матеріалів – безпека для здоров'я та користь для екології.

#

Безпека для здоров'я

  • Вся продукція Stanley, у складі якої є перероблені за технологією eCycle пластмасові матеріали, очищується й оброблюється згідно з високими стандартами якості.
  • Безпека кожного продукту підтверджена управлінням по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів.
  • У складі продукції, виробленої за технологією eCycle, відсутній шкідливий бісфенол-А.

Значення eCycle для екології

  • Застосування матеріалів, які зазвичай викидаються у сміттєвий бак: пляшок і кришок від них, продуктових контейнерів.
  • Повторне використання. Наші товари, вироблені за технологією eCycle, також підлягають перероблюванню, тому в майбутньому не поповнять звалища.
  • Економія енергії. Згідно з даними агентства по захисту навколишнього середовища, щоб зробити аналогічний продукт з нового пластика, а не з переробленого, знадобиться на 33% більше енергії!

Ви допомагаєте нашій планеті, використовуючи продуктb eCycle! 

#