Початок нової історії термосів

Компанія Stanley з'явилася завдяки американському фізику, інженеру та винахіднику Вільяму Стенлі молодшому. Він присвятив своє життя електриці та заснував успішну в США електротехнічну компанію Stanley Electric Manufacturing Company.

Революційний винахід Вільям Стенлі зробив зовсім випадково. У 1913 році, працюючи над новими трансформаторами, він створив суцільну металеву вакуумну пляшку. З пляшки Stanley почалася нова історія міцних термосів. Адже до її появи вони були скляними, а отже крихкими та ненадійними.

У 1915 році винахідник купив окрему будівлю та налагодив виробництво суцільнометалевих пляшок Stanley. Після його смерті нове керівництво продовжило рухатися у напрямку розробок і вдосконалень. Асортимент моделей термосів розширився, а їх якість тільки поліпшувалася. Американці всіх професій – від далекобійників до офісних працівників і домогосподарок – були у захваті: термоси Stanley дарували можливість насолоджуватися гарячими напоями та обідами за будь-яких умов.

На суші, у небі та у морі – гарантія незмінної якості

За часів Другої світової війни термоси Stanley отримали ще більше визнання. Ними активно користувалися американські військові: на суші, у морі та у небі. Та й після війни посуд фірми зберіг популярність. А міцність продукції бренду обростала легендами. Витримати падіння з 4000 футів, вагу трактора або зупинити кулю? Американці знали, що для товарів Stanley немає нічого неможливого!

У 2002 році бренд придбала корпорація Pacific Market International (PMI), після чого продукція Stanley тільки закріпила за собою позицію лідера на ринку та без сумніву стала законодавцем інновацій у сфері термопосуду.

Термоси для напоїв та їжі, термочашки, набори посуду, фляги й термобокси Stanley вирізняються міцністю та практичністю. Сьогодні термопосуд бренду обирає армія та госпіталі, судноплавні й авіакомпанії, мандрівники та турботливі мами.

Stanley став невіддільною частиною незабутніх пригод і приємних спогадів: чи то щоденна перерва на каву на роботі, чи то прогулянка сонячним осіннім днем, чи то екстремальний похід. І ми пишаємося тим, що наш термопосуд є вашим надійним союзником з довічною гарантією якості!

#